arrow

events

"Pavarėsia e Gruas" pėr tė luftuar mentalitetin gjej njė burrė me lekė dhe mbyll hallet. Unė varem nga vetja ime!

January 15th, 2016

"Pavarėsia e Gruas" pėr tė luftuar mentalitetin gjej njė burrė me lekė dhe mbyll hallet. Unė varem nga vetja ime!

Diten e hënë , 18 janar 2016, Women’s Leadership Club do të organizojë debatin me temë “Pavaresia e Gruas" për të luftuar mentalitetin gjej një burrë me lekë dhe mbyll hallet.
Unë varem nga vetja ime! 
Të ftuar specialë: Aulona Musta vs. Fatma Haxhialiu.
Në fund të debatit, studentët do të kenë mundësi të vlerësojnë folësit me votën e tyre në bazë të qasjes së tyre ndaj çështjes.
Ky event do të mbahet në Sallën e Konferencave, ora 11:00 am. 
Ju mirëpresim!

Contact

Media and Public Relations Office

pr@epoka.edu.al

+355 4 22 32 086

Share