arrow

news

Studentė tė Universitetit Epoka pranohen nė programin master nė Universitetin Politeknik tė Katalunjės, Spanjė

April 19th, 2017

Studentė tė Universitetit Epoka pranohen nė programin master nė Universitetin Politeknik tė Katalunjės, Spanjė

Studentė tė Universitetit Epoka pranohen nė programin master nė Universitetin Politeknik tė Katalunjės, Spanjė

Studentët e Universitetit Epoka, Eda Brahimllari dhe Lira Grada, aktualisht studente në vitin e tretë në Inxhinieri Elektronike dhe Komunikim Dixhital, janë pranuar për të vazhduar studimet e tyre master në një nga universitetet më të mira të Evropës: UPC (Universitat Politècnica de Catalunya), Barcelonë, Spanjë, i cili renditet i 259-i në renditjet botërore sipas webometrics.info.
Eda dhe Lira do të studiojnë në programin Master i Shkencave në Inxhinieri Elektronike duke filluar nga viti akademik 2017 – 2018. I urojmë suksese të mëtejshme në karrierën e tyre.

Contact

Media and Public Relations Office

pr@epoka.edu.al

+355 4 22 32 086

Share