Rektori i Universitetit Epoka, Prof. Dr. Remzi Altın zhvilloi njė vizitė nė Universitetin Yalova

June 15th, 2013

Më  13 qershor 2013, Rektori i Universitetit “Epoka”, Prof. Dr. Remzi ALTIN zhvilloi një vizitë në Universitetin “Yalova” ku pati  një takim me Prof. Dr. M. Niyazi ERUSLU, Rektor i Universitetit “Yalova”.

Gjatë takimit, Prof.ALTIN dhe Prof. ERUSLU diskutuan rreth bashkëpunimit dypalësh midis Universitetit “Epoka” dhe Universitetit “Yalova”, në lidhje me themelimin e shkëmbimit të stafit akademik dhe studentëve si dhe për mundësi të tjera bashkëpunimi.