arrow

news

Pėrfaqėsuesit e Universitetit Epoka marrin pjesė nė Aktivitet e Javės sė Bibliotekės

March 27th, 2013

Në Turqi po zhvillohen një sërë aktivitetet në kuadër të javës së 49-të të Bibliotekës. Këtë vit qytetarët janë mbledhur në qendrat e 81 qyteteve dhe lexojnë libër për rreth 30 min, aktivitete të cilat kanë si qëllim kryesor ndërgjegjësimin e njerëzve për leximin e librave.

Përfaqësuesit e Universitetit Epoka, ishin pjesmarrës në njërin prej këtyre aktiviteteve, pikërisht në qendrën e qytetit të Kiriklareli.
 

Contact

Media and Public Relations Office

pr@epoka.edu.al

+355 4 22 32 086

Share