NJOFTIM - Universiteti Epoka organizon Konferencėn Ndėrkombėtare Studentore 2014

April 30th, 2014

Klubi studentor “Innovative Enterprises” në bashkëpunim me Departamentin e Administrim Biznesit kanë kënaqësinë t’ju ftojnë të merrni pjesë me punimet tuaja kërkimore në Konferencën Ndërkombëtare Studentore 2014 me temë: "Sfidat e sipërmarrjeve të reja në tregun konkurrues global 2014", e cila do të organizohet në ambientet e universitetit Epoka më 23 maj 2014.

Çmimi për punimin kërkimor më të mirë: Nëse dëshironi të merreni pjesë në konkursin për Çmimin e Punimit Kërkimor më të mirë, mund të dërgoni punimet tuaja deri më datë 15 maj 2014 në postën elektronike zyrtare të konferencës iscoie@epoka.edu.al, me titull " Best Paper Aëard Candidate".

Konferenca Language: English, Albanian

Faqja kryesore e konferencës: http://epoka.edu.al/conferences/iscoie/2014/

Shpresojmë në pjesmarrjen tuaj në këtë aktiviteti!