arrow

news

Fillimi i semestrit tė vjeshtės nė studimet universitare pėr vitin akademik 2014-2015

October 3rd, 2014

Studimet universitare per vitin akademik 2014-2015 fillojnë më 20 tetor 2014 .

Afati i fundit për të bërë regjistrimin e kurseve dhe pagesën e shkollimit është 25 tetor 2014.

Contact

Media and Public Relations Office

pr@epoka.edu.al

+355 4 22 32 086

Share