Departamenti i Arkitekturės nis fazėn e votimit tė publikut pėr Konkursin e Tretė Ndėrkombėtar mbi Bazat e Projektimit

May 3rd, 2013

Universiteti Epoka, Departamenti i Arkitekturës po organizon edicionin e 3 Konkursit Ndërkombëtar mbi Bazat e Projektimit për Maturantët e Shkollave të Mesme – IDCHSS 2013, “Zbulo ARKITEKTIN brenda Teje”. Maturanë nga Shkollat e Mesme nga mbarë Shqipëria dhe më gjerë morën pjesë në këtë konkurs, ndërsa faza e votimit publik është bërë pjesë e pashmangshme e procesit të vlerësimit IDCHSS.

Me anë të këtij votimi ju mund të përcaktoni fituesin e fazës së parë të IDCHSS-2013.
Në listën e mëposhtme ju mund të gjeni punimet e fazës zë parë, të cilat korrespondojnë me një kod individual të aplikantit.

Ju mund të votoni në këtë sondazhin e mëposhtëm duke zgjedhur punimit më të mirë.

Faleminderit për kontributin tuaj!

Komiteti Organizativ i IDCHSS-2013

Ju mund të referohen publikimit të listës së finalistëve në këtë link.

Ju mund të shikoni imazhet dhe të bëni zgjedhjen tuaj në këtë link.